Ślub

MAKIJAŻ PRÓBNY

Jedne z Was idą na żywioł, inne bardzo skrupulatnie odliczają każdą minutkę. Ja ze swojej strony mówię, że makijaż próbny powinien być zawsze!!! Dzięki niemu nie tylko możesz sprawdzić trwałość makijażu oraz to jak będzie wyglądał w dniu ślubu, ale ja będę mogła zobaczyć Twoją skórę bez makijażu i podpowiedzieć Ci co możesz zrobić, aby makijaż wyglądał przepięknie

CZAS WYKONANIA: 1 -1,5 godz.

 


DOBÓR FRYZURY ŚLUBNEJ

Po przeprowadzeniu wywiadu odnośnie stylu ślubu, fasonu sukni ślubnej oraz indywidualnych potrzeb, dobiorę Ci fryzurę dopełniającą cały wizerunek „Pani Młodej”. Na konkretnych przykładach pokażę Ci propozycje fryzur dla Ciebie.

CZAS WYKONANIA: ok.1 godz.

 


 

STYLIZACJA ŚLUBNA

Jeśli masz pomysł na swój wymarzony ślub, ale nie do końca wiesz czy jest dobry, albo nie masz go wcale, pomogę Ci stworzyć piękną całość .
Na początku przeprowadzę z Tobą wywiad odnośnie Twoich potrzeb.
Następnie zidentyfikuję kształt Twojej sylwetki, abym mogła dobrać najbardziej optymalny krój sukni dla Ciebie oraz dopasować do niej dodatki jednocześnie dopasowując wszystko do Twojego stylu, Kolejnym krokiem będzie ślubna analiza kolorystyczna. Dzięki niej poznasz kolory pasujące do Ciebie oraz wykorzystasz je później w wyborze bieli sukni ślubnej, dodatkach takich jak bukiet czy biżuteria, a także makijażu i całej oprawie, którą być może zechcesz wykorzystać w dekoracji kościoła czy sali weselnej.
Ostatnim krokiem będzie ślubny makijaż próbny oraz dobór fryzury.

P.S.
Nie zapomnij o dobrze dobranej ślubnej bieliźnie!!!
W PREZENCIE I CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE, PRZYJRZĘ SIĘ TWOJEJ SKÓRZE NA 3-4 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM, ABYM MOGŁA ZAPROPONOWAĆ CI SKUTECZNĄ PRZEDŚLUBNĄ PIELĘGNACJĘ!!!

CZAS WYKONANIA: 6 spotkań:

1) Konsultacje/wywiad z Panną Młodą
2) Określenie kształtu sylwetki, dobranie fasonu sukni ślubnej
3) Rozpoznanie osobowości klientki i określenie pasującego stylu
4) Ślubna analiza kolorystyczna
5) Konsultacje pielęgnacyjne twarzy
6) Próbny makijaż ślubny, dobór fryzury

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress