Poznaj Mnie

Dziękuję Ci, że jesteś na mojej stronie.

Mam nadzieję, że znajdziesz na niej coś dla siebie i zostaniesz tutaj dłużej

Dlaczego zajęłam się wizażem?

Niejednokrotnie spotkałam się z pytaniami od Was czemu robię to co robię? Co sprawiło, że zajęłam się właśnie kreowaniem wizerunku? Czemu zafascynował mnie świat kolorów? Skąd pomysł na to wszystko?

…Z POTRZEBY LUDZI ORAZ Z TEGO, ŻE UWIELBIAM ROZWIĄZYWAĆ WASZE PROBLEMY WIZERUNKOWE

Moja historia, zaczyna się w czasach liceum, czyli kilkanaście lat temu. Już wtedy współpracowałam z firmą kosmetyczną w sprzedaży bezpośredniej. Już wtedy lubiłam oglądać, dotykać, testować kosmetyki kolorowe. Wtedy był to czas kiedy traktowałam to jako coś, co dawało mi na pierwszym miejscu zysk. Z biegiem czasu wkręciłam się w świat makijażu.

Szkoła kosmetyczna, praca w drogerii, a później salonach kosmetycznych pozwalała mi poznać zasady „obchodzenia się ze skórą”.

Doradzanie klientkom jaki powinny stosować podkład, kolor pomadki, różu czy tuszu do rzęs, sprawiało mi ogromną frajdę. Czułam się jak „ryba w wodzie”. I … wtedy zrozumiałam, że wolę świat kolorówki niż zabiegi kosmetyczne, że upiększanie Pań poprzez uczenie Ich co mogą i jak mogą robić na co dzień w domowym zaciszu, przynosi i mi i moim klientkom dużo większą satysfakcję, niż zabiegi kosmetyczne wykonane raz na jakiś czas.

Po za tym wciąż zasypywałyście mnie pytaniami, pytaniami, pytaniami…

Jak się malować? Jak się pielęgnować? Jak się ubierać? Jak zestawiać kolory? Jak kompletować ubiór w zestawy? Jak dopasować fason ubrań do sylwetki? W jakiej sukience na wesele? Jakie buty do sukienki? Jaka pomadka do makijażu? ….

W między czasie podjęłam kolejną współpracę z firmą kosmetyczną w sprzedaży bezpośredniej i jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym, że Kobiety potrzebują indywidualnego podejścia, że „dobra koleżanka od wizerunku” jest bardzo potrzebna!

Cały czas podnosiłam swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez liczne szkolenia, warsztaty oraz …WŁASNE DOŚWIADCZENIE. Szkoliłam się z zakresu makijażu, analiz kolorystycznych, analiz sylwetki, analiz ślubnych, tworzenia własnego stylu, a nawet upięć włosów, ponieważ BARDZO MNIE TO INTERESUJE!

I właśnie dlatego otworzyłam Studio Wizerunku BetiStyle

Chciałam stworzyć miejsce, w którym będziemy mogły poruszyć każde z powyższych zagadnień

Dla wyjaśnienia skąd się wzięła nazwa – odpowiem „Beti”- tak mówili do mnie jak byłam mała, „Style” -zawsze chciałam tworzyć swój styl, a „Studio Wizerunku” ? To miejsce naszych spotkań

Co jest dla mnie ważne?

Drugi człowiek i jego potrzeby! Dlaczego? Bo każdy chce być dostrzegany, ważny dla innych, chce być potrzebny.

Wychodzę z założenia, że każdy ma zawieszoną na szyi niewidzialną tabliczkę

„Traktuj mnie tak, jak Ty chciałbyś być traktowany przeze mnie!”

Piękno, ponieważ dobry wygląd sprzyja dobremu samopoczuciu, a jednocześnie postrzeganiu przez otoczenie

Bycie sobą! Tak trudno w dzisiejszych czasach jest być sobą. Z każdej strony jesteśmy bombardowani tym co powinniśmy, a co nie. Uważam, że każdy z nas jest indywidualnością i powinien to mocno pielęgnować!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress