Makijaż

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY


Maluję na każdą okazję. Zaczynając od chrzcin i komunii naszych pociech (w końcu mamy zawsze chcą wyglądać pięknie) poprzez śluby, wesela, sesje ślubne, bale karnawałowe, półmetki, studniówki i każdą inną okazję.


CZAS WYKONANIA: 1 godz.

CZAS WYKONANIA MAKIJAŻU DO SESJI ZDJĘCIOWEJ: Tyle ile wymaga ode mnie dany projekt

 

 
Umów się na spotkanie! Zadzwoń 511 846 253 lub napisz studiowizerunkubetistyle@op.pl

 


LEKCJA MAKIJAŻU DZIENNEGO

 

Pod moim okiem uczysz się makijażu dziennego, czyli takiego, który ma Ci służyć do pracy i gdzie tylko sobie zapragniesz. Poznajesz podstawy pielęgnacyjne, które są BAZĄ do trwałego makijażu. Uczysz się makijażu krok po kroku malując naprzemiennie ze mną ( pół twarzy ja/pół twarzy TY).
Jeśli tylko zapragniesz, możemy wspólnie zrobić przegląd kosmetyczki i ustalić Twoje zakupowe priorytety.

CZAS WYKONANIA: 2 godz.

 


 

LEKCJA PIELĘGNACJI

Na początku chcę poznać Ciebie i Twoje potrzeby, a w szczególności potrzeby Twojej skóry. Kiedy poznam To wszystko, nauczę Cię jak powinna wyglądać codzienna, skuteczna pielęgnacja, abyś już zawsze była zadowolona ze swojego wyglądu.
Na lekcję pielęgnacji możesz zabrać swoje kosmetyki, abym mogła dokładniej zagłębić się w to co robisz dla swojej skóry na co dzień
P.S. Jeśli spodobają Ci się produkty których użyjemy podczas lekcji, będziesz miała możliwość zakupów! Także zabierz ze sobą kasę! I nie pytaj mnie ile. To zależy od Ciebie i Twoich potrzeb.

CZAS WYKONANIA: 1,5 godz.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress