Analizy

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Chcesz wyglądać młodziej, świeżej, promienniej i wciąż myślisz sobie… taaa, to już dawno było. Patrzysz w lustro i widzisz szarą, zmęczoną cerę, podkrążone oczy, przebarwienia czy inne plamy i zastanawiasz się… Czemu Zosia, Krysia i Marysia wyglądają lepiej, chociaż są w tym samym wieku co Ty?
Powiem Ci dlaczego…
Kolory, które są blisko twarzy, czyli włosy, bluzka, apaszka/szalik, płaszcz i wiele, wiele więcej, bardzo mocno wpływają na nią i na ogólny nasz wygląd. Wręcz mogą nas postarzyć lub odmłodzić. Mogą podkreślić lub zniwelować każdy mankament skóry, nasze zmęczenie. Mogą sprawić, że nasza skóra stanie się szara, ziemista, bez blasku.
Analiza kolorystyczna działa leczniczo dla duszy i ciała.
Zadaniem analizy kolorystycznej jest dopasowanie kolorów, które BARDZO wydobędą to co w urodzie jest najpiękniejsze (np. kolor oczu czy ust).
Pracuję na systemie 12 pór roku! Dużo???! Pomyślisz … przecież są tylko 4!
Już tłumaczę…
Wiosna, lato, jesień, zima to podstawa, ale każda z pór ma swoje 3 podtypy.
Każdej z Was pasują piękne kolory, kwestia które?
Dobrze dobrane! Na pewno poprawią Wasze samopoczucie!!!

Po analizie otrzymasz:

* skrypt, w którym będzie szczegółowo opisany Twój typ kolorystyczny oraz kolory, które powinny znaleźć się w Twojej szafie;
* paszport kolorystyczny, czyli wzornik dopasowanych kolorów jako ściąga do sklepu.

CZAS WYKONANIA: 2 – 2,5 godz.

 


ŚLUBNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dzięki niej nie będziesz musiała zastanawiać się w jakim kolorze wybrać suknię. Unikniesz w ten sposób mierzenia milionów, aby „trafić” na tą upragnioną. Nie będziesz musiała główkować również nad kolorem bukietu, makijażu i dodatków takich jak biżuteria, paznokcie czy buty.
Podsumowując, po ślubnej analizie kolorystycznej, będziesz miała dobrany kolor sukni ślubnej oraz to czy powinna być matowa czy błyszcząca, kolorystykę bukietu oraz kwiatów we włosy, makijażu, dodatków, a także całej oprawy weselnej.

PO ANALIZIE OTRZYMASZ:

wzornik kolorystyczny
kartę ślubną z dobraną bielą ślubną, pomysłami połączeń kolorystycznych wiązanki ślubnej, stylizacji wnętrza, w którym będzie odbywało się wesele, dekoracji stołów czy zaproszeń ślubnych

CZAS WYKONANIA: ok.1,5 godz.

 


 

ANALIZA SYLWETKI

Podczas analizy sylwetki poznasz przede wszystkim „proporcje swojej sylwetki” i sposoby jej ubierania. Nie ma dla mnie znaczenia jakie masz wymiary, tylko to, co jest względem czego większe/mniejsze i w jaki sposób można coś uwydatnić lub schować. Także nie masz się czego bać czy wstydzić, bo chcę Ci pomóc w tym, abyś stanęła przed lustrem i powiedziała sobie „jestem bosssska” !
Nauczę Cię jakie powinnaś nosić dekolty, rękawy, szerokości, długości, itd. oraz na co powinnaś zwracać uwagę idąc do sklepu

CZAS WYKONANIA: 1 – 1,5 godz.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress